Poskytujeme profesionální péči v oblasti dentální hygieny. 

Dentální hygiena je nelékařské zdravotnické povolání, ve zkratce DH, která patří mezi zdravotnická povolání, tzv. ošetřovatelská péče.

Tento obor u nás v  České republice roste již od roku 1989, díky společensko-politickým změnám v naší zemi, se skupina progresivních stomatologů zasloužila o změny v koncepci preventivní péče ve stomatologii.

Avšak již v roce 1907 se Alfred Civilion Fones zasloužil o vznik oboru v USA, díky založení první školy pro dentální hygienistky. Hlavní motto dr. Fonese znamená v překladu ,,Čistá ústa - první hygienický zákon".

Našim cílem je profesionálně prováděná dentální hygiena, vaše spokojenost, zdravý úsměv a dlouholetá péče o vaše ústní zdraví.

Pro ošetření našich pacientů používáme nejmodernější přístroje od značek LM, NSK, WOODPECKER. Neustále sledujeme nové produkty, nabízíme jen to nejlepší na trhu. Držíme krok s dobou, vzděláváme se.

Dentální hygienista Petr Köck DiS. et DiS. má již dlouholetou praxi v oboru. 

Spolupracujeme se zubními lékaři, laboratořemi a s výrobci bělících systémů.

Dentální hygiena není hrazena ze zdravotního pojištění. Informujte se u vaší zdravotní pojišťovny, nebo se koukněte do sekce novinky, kde najdete aktuální výši příspěvků na DH.